112 ratuje życie – nasza szkoła wśród laureatów

W grudniu 2016 r. uczniowie naszej szkoły przystąpili do Wojewódzkiego konkursu pod hasłem „112 ratuje życie”.  Konkurs podzielony był na dwie kategorie: plakat (kl. I-III), inscenizacja (kl. IV-VI, zespół uczniów). Z naszej szkoły do konkursu przystąpili:

  • W kategorii plakat: Gabriel Ornowski, Gabriela Skibniewska, Karolina Starszewska, Kacper Dzięgielewski, Sebastian Skibniewski, Wiktoria Metelska, Kamila Godlewska, Przemysław Cymoch, Sandra Ostaszewska, Roksana Smirnow.
  • W kategorii inscenizacja: Oliwia Wróblewska, Magda Gutowska, Katarzyna Pawłowska, Mateusz Berć, Łukasz Kiełczewski.

Podczas tworzenia prac konkursowych uczniowie mogli liczyć na pomoc i opiekę pań: Pani Barbary Grunwald, Pani Katarzyny Grabowskiej – Wizner, Pani Jolanty Nerkowskiej.

W piątek (10.02.2017r.) w w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku odbyła się uroczysta gala podsumowująca IV edycję Wojewódzkiego Konkursu pod hasłem „112 ratuje życie”. Na uroczystości naszą szkołę reprezentowali: Pan dyrektor Krzysztof Grunwald, Pani Jolanta Nerkowska oraz uczniowie, którzy uczestniczyli w tworzeniu inscenizacji:Oliwia Wróblewska, Magda Gutowska, Katarzyna Pawłowska, Mateusz Berć, Łukasz Kiełczewski.

Podczas uroczystej gali podsumowującej konkurs „112 Ratuje życie” inscenizacja stworzona przez uczniów naszej szkoły zajęła III miejsce wśród laureatów Wojewódzkiego Konkursu. Pan wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wręczył wyróżnionym i laureatom nagrody i dyplomy.Jest to niezwykle piękne uhonorowanie pracy uczniów, którzy zaangażowali się w stworzenie niezwykłego filmu obrazującego hasło „112 ratuje życie”.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy.