XXXVIII Konkurs Recytatorski o nagrodę Misia Wierszownisia

6 kwietnia 2018 r. odbył się już XXXVII Konkurs Recytatorski o nagrodę Misia Wierszownisia. W konkursie wzięło udział 26 osób ze Szkoły Podstawowej w Szczuczynie oraz ze Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej. Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkole i klasy I-III. W konkursie wzięło udział 7 osób z naszej szkoły: klasa O: Zuzanna Borys, Marta Gutowska, Karolina Szczech, klasa I: Nikola Wróblewska, Kamil Wizner, klasa II: Beata Berć, Sylwia Mioduszewska.

W kategorii klas O II miejsce zajęła Zuzanna Borys, IV miejsce Marta Gutowska. W kategorii klas I-III: I miejsce zajęła Nikola Wróblewska, II miejsce Kamil Wizner, Beata Berć, IV miejsce Sylwia Mioduszewska.

Nikola Wróblewska oraz Zuzanna Borys będą reprezentowały naszą szkołę na konkursie recytatorskim w Białymstoku.