Dzień Dziecka 2021

01 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Biegu Papieskim oraz VII Otwartym Biegu Świętego Jana Pawła II o Puchar Proboszcza Parafii p.w. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie. Uczniowie mieli również okazję skorzystać z atrakcji zapewnionych przez organizatorów Dnia Dziecka w Szczuczynie: Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie, Parafię p.w. Imienia NMP w Szczuczynie, Urząd Miejski w Szczuczynie i ZS w Niećkowie.
Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy zajęli miejsca na podium:
Kategoria klasy pierwsze:
– dziewczęta: Dominika Ornowska – I miejsce
– chłopcy: Piotr Barwikowski – I miejsce
Kategoria klasy piąte:
– dziewczęta: Angelika Metelska – III miejsce
– chłopcy: Jakub Bagiński – II miejsce, Gabriel Ornowski – III miejsce
Kategoria klasy siódme:
– chłopcy: Jakub Barwikowski – II miejsce, Bartłomiej Szczech – III miejsce
Kategoria klasy ósme:
– chłopcy: Mateusz Berć – I miejsce